Poprzedni temat «» Następny temat
Porwania i tortury
Autor Wiadomość
Administrator

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 88
Wysłany: 2015-03-27, 10:37   Porwania i tortury

Regulamin porwań i tortur

Aby nie było nieporozumień przedstawiamy zasady dotyczące lochów, tortur, przetrzymywania jak i samych porwań. Jest ich stosunkowo mało, jako że nie chcemy ograniczać użytkowników.

1. Aby porwać innego kotowatego należy mieć większą wartość siły od zręczności ofiary. W przypadku równych statystyk o powodzeniu decydują punkty doświadczenia.
2. Do porwania używa się łańcuchów lub lin.
3. Porwania muszą mieć minimum 3 posty. 2 ze strony porywającego i 1 ze strony ofiary. (atak, obrona, zabranie do lochów lub niepowodzenie).
4. Jeśli ktoś wkroczy na tereny obcego stada i zdąży z nich uciec - przyznawana jest mu znajomość obcego terenu, a wtedy gdy wkroczy ponownie na te tereny - zostaje porwany tak samo jak w przypadku porwań na wolnych ziemiach - liczą się statystyki.
Jeśli jednak ktoś wkroczy na teren obcego stada i zostaje złapany, może zostać zabrany od razu do lochów. Bez względu na statystyki czy wiek. Pod warunkiem oczywiście, że postać porywająca ma ukończone 3 lata.
5. W przypadku porwań grupowych statystyki się sumują. Także gdy ktoś kogoś ratuje, to statystyki sumują się z ofiarą. Jeśli jednak postać porywana jest już w łańcuchach - tylko połowa statystyk sumuje się z ratującym.
6. W lochach przebywać można maksymalnie 3 dni realnych (naszych w realu), chyba że porwany się zgodzi zostać dłużej lub przywódca stada zadecyduje o przedłużeniu pobytu.
7. Porywacz nie musi zajmować się więźniem, jednakże gdy pobyt wydłuża się o kolejne dni - trzeba zagwarantować mu pokarm oraz wodę.
8. Torturować można za pomocą różnych narzędzi lub (jeśli ktoś ma wybujałą wyobraźnie) ziół, grzybków czy czego chcecie. Zakazane jest jednak uśmiercanie lub powodowanie trwałej szkody psychicznej lub fizycznej na ofierze bez udziału mg lub bez wyraźnej zgody właściciela torturowanej postaci.
  
[Profil]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


PARTNERSTWO
Wild Land AAF Spirit Animals World
BlackButler
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8