Poprzedni temat «» Następny temat
Ordinatio
Autor Wiadomość
Administrator

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 88
Wysłany: 2014-04-24, 16:57   Ordinatio

Ogólne

1. Regulamin, który teraz czytasz jest sprawą nadrzędną, a każdy użytkownik, administrator lub moderator podlega pod niego tak samo jak inni gracze.
2. Na forum staramy się, aby panowała miła atmosfera. Sprzeczki są dozwolone, jednakże najlepiej gdy dzieje się to na PW, GG lub innym komunikatorze. Gdy dotyczy to spraw Forum - najlepiej rozstrzygnąć kłótnię razem z administratorem.
3. Dozwolone są przekleństwa, lecz zachowujmy się w miarę kulturalnie i nie klnijmy jak szewc.
4. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników, ale nadal obowiązuje zakaz dodawania treści rasistowskich, pornograficznych, niesmacznych lub takich, które mogą zagrażać zdrowiu kogoś innego.
5. Ekipa forum pilnuje porządku, jednakże nie przesiaduje całe dnie surfując po Internecie, dlatego też proszę o wyrozumiałość jak i cierpliwość.
6. Nie wolno reklamować innych For w tematach do tego nieprzeznaczonych.
7. Za złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu są następujące konsekwencje:
upomnienie słowne -> ostrzeżenie pisemne -> ban tymczasowy -> ban na czas nieokreślony.
W tym można dostać 2 upomnienia słowne, 3 ostrzeżenia pisemne i tylko jeden ban tymczasowy. Następne wykroczenie uniemożliwia użytkownikowi dostęp do Forum.
8. Wszelkie propozycje, pytania i spostrzeżenia proszę kierować ->Tutaj<- lub na PW któregoś z administratorów.
9. Regulamin należy podpisać w miejscu do tego wyznaczonym w dziale "Substructio". Należy znaleźć niepasujące słowo w temacie "Ordinatio" i wysłać go na konto Administratora.
10. Granie nieczysto, łamanie i naginanie punktów regulaminu będzie surowo karane, wszyscy bowiem na forum jesteśmy równi.
11. W fabule jak i na pozostałych częściach Forum zawsze piszemy językiem polskim. Staramy się zachować poprawną polszczyznę, używać znaków interpunkcyjnych, nie popełniać wielu błędów jak i powtórzeń. Polecamy ściągnąć przeglądarkę Mozilla Firefox lub Google Chrome. Obie podkreślają większość błędów.
12. Kont można posiadać ile się chce, jednakże o każde dbać należy jednakowo, dodatkowo gdy konta są w tym samym stadzie, to tylko jedno może mieć wysokie stanowisko.
13. Nie można spamować w tematach do tego nieprzeznaczonych. W fabule nie umieszczamy również emotikon, a wszelkie poza fabularne wiadomości umieszczany na dole lub na górze w "//" lub "(".
14. Aby podpisać regulamin, należy napisać w odpowiednim temacie, że zapoznaliście się z regulaminem i zobowiązujecie się do jego przestrzegania.


Gra

1. Nick to imię waszej postaci. Nie może zawierać cyfr, znaków interpunkcyjnych i musi zaczynać się wielką literą. Imię może być dwuczłonowe.
2. Wcielamy się w dzikiego kota. Lwa, tygrysa, lamparta, geparda, pumę, irbisa. Żadne inne postacie nie są dozwolone, chyba że za zgodą Administratora.
3. Postać nie może mieć ponadprzeciętnej mocy, niż tej której nauczy się na forum.
4. Dozwolone są kolorowe postaci oraz biżuteria. Rogi, skrzydła, skrzela lub inne wymyślne wytwory - tylko za zgodą administratora.
5. Postaci podczas różnych eventów mogą zdobyć umiejętności, przedmioty lub nawet dodatkową część ciała - skrzydła, kolejną nogę, dwa ogony.
6. Można być tylko w jednym miejscu jednocześnie.
7. Nasze postaci nie wiedzą tego, co użytkownik prowadzący. Wyjątkiem jest gdy zostanie to udokumentowane w fabule, a w razie konieczności będzie także wymagany screen z PW (w przypadku szeptów).
8. Starajmy się zachować w miarę realności na forum. Jeśli twoją postać ktoś kopnął, uderzył lub odepchnął, to nie możesz stać niewzruszona jak słup soli.
9. Jedna postać - jedno konto.
10. Jeśli użytkownik zmienia nick, ma prawo zmienić również całą postać. Kartę postaci jednak wtedy musi napisać po raz kolejny i poczekać na akceptacje. Należy się wtedy zgłosić do któregoś z administratorów.


Avatary i podpisy

1. Maksymalne rozmiary avatara to 300px szerokości i 400px wysokości. Każde większe będą kasowane.
2. Na avatarze musi znajdować się wasza postać dokładnie taka, jaka jest. Ewentualnie wszelkie zmiany można dopisać widocznie w podpisie.
3. Podpis nie może być zbyt długi i rozciągać forum.


Ruja, ciąża i potomstwo

1. Kocica może zajść w ciążę jedynie podczas rui. Inne przypadki, kiedy dochodzi do aktu płciowego pomiędzy parą nie są uwzględniane.
2. Ciąża trwa tydzień. Przez ten czas rodzice są zobowiązani do znalezienia userów na konto lwiątek.
3. Kocica może poronić wtedy, kiedy nie znajdzie userów na lwiątka ani nie założy dla nich kont oraz wtedy, kiedy warunki w których przebywa lwica, nie będą odpowiadały wymaganiom (brak jedzenia oraz wody, walka z ciosami w brzuch, duży stres, uszkodzenie łożyska)
4. Kocica zwykle rodzi 1-4 kocięta, w zależności od preferencji rodziców.
5. Kocięta rodzą się ślepe oraz głuche, dopiero po trzech dniach otwierają oczy, słyszą i mogą uczyć się podstawowych czynności.
6. Okres bycia młodym trwa zwykle 1-1,5 tygodnia od otworzenia oczu, w zależności od userów będących rodzeństwem, a za to nastolatkiem jest się przez 2-2,5 tygodnia od wyrośnięcia z wieku lwiątka.
7. Ruja jest wyznaczona przez 5 kolejnych dni w miesiącu, następnie następuje przerwa co najmniej czterodniowa, a po tym jest kolejna ruja o tym samym czasie trwania.


Polowania

1. Polować można w każdym temacie, w którym może przebywać zwierzyna łowna, jednak statystyki oraz punkty doświadczenia dostaje się za polowanie w specjalnym dziale.
1a. Wyjątkiem od tej zasady jest lisek przeprowadzenie polowania pod okiem MG.
2. Na łowy mogą wyruszyć jedynie dorosłe koty, czyli te, których wiek przekroczył 3 lata.
3. Aby rozpocząć polowanie, należy założyć temat w przeznaczonym do tego dziale o nazwie "Polowanie *nazwa postaci*".
3a. Przez cały post opisujecie swoje polowanie - od tropienia do złapania zwierzyny. Po napisaniu takowego, MG ocenia wartość polowania (realistyka, merytoryka, ortografia, składnia, opisy poczynań, na końcu długość) i przyznaje nagrody.
3b. Jest również opcja, żeby MG przeprowadził polowanie. Wtedy dana postać i Game Master piszą na zmianę, a użytkownikowi nie wolno kontrolować pogody, wiatru, zwierzyny, etc.
4. Nagrodą za polowanie są (obowiązkowo) statystyki oraz punkty doświadczenia, opcjonalnie mogą być to przedmioty.
5. MG ma prawo do anulowania polowania, kiedy post zawiera niemożliwe do wykonania czynności, razi błędami bądź zawiera dwa zdania, w których jest opisane jedyne to, że postać wchodzi, łapie zwierza i wychodzi.
6. Aby polowanie samodzielne zostało uznane, należy wkleić link do niego w odpowiednim temacie.


Najważniejsze!

To dzięki Wam forum istnieje. Dziękujemy każdemu graczowi i mamy nadzieję, że bawicie się równie dobrze, jak my z Wami.
~Administracja.
  
[Profil]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


PARTNERSTWO
Wild Land AAF Spirit Animals World
BlackButler
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 7